структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 0-800-507-309
Працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00, в суботу – з 8:00 до 19:00, неділя та святкові дні – вихідні.
Дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні, з мобільних телефонів – платні.
Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»
Відомості про представників Волинської області

До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Правова освіта / Інформація
19 вересня 2014 року

В області з 29 вересня по 03 жовтня проходитиме Всеукраїнський тиждень правових знань “Подолання корупції в судовій системі”.

Цей захід в нашій країні проводиться на виконання пункту 20 розділу ІІІ Національної програми правової освіти населення, затвердженої Указом Президента України від 18 жовтня 2001 року№ 992, та розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 828-р “Про деякі заходи щодо сприяння утвердженню доброчесності в судовій системі”. У зв'язку з цим Міністр юстиції України своїм дорученням зобов'язав органи юстиції розробити та затвердити відповідні плани заходів з його проведення.

У рамках заходів, затверджених 17 вересня цього року, працівники органів юстиції Волині виступлять у засобах масової інформації з роз’ясненням порядку дій громадян у випадку вимагання від них неправомірної вигоди, антикорупційного законодавства, проінформують громадськість краю про правову політику країни, стан законності і правопорядку, забезпечення прав і свобод кожного українця.

За участю голів місцевих рад та іншого активу 01 жовтня цього року відбудеться Єдиний день інформування населення на тему: “Подолання корупції в судовій системі”.

Крім того, на дану тематику у вищих навчальних закладах області першого-четвертого рівня акредитації, спільно з управлінням освіти і науки, будуть проведені лекції, бесіди, виховні години щодо ролі та мотивації антикорупційної поведінки громадян у відносинах із судами.

Головне управління юстиції в області спільно з обласною науковою бібліотекою імені Олени Пчілки організують виставку літератури та законодавства з антикорупційної тематики та проведуть інформаційно-правову годину з читачами та студентами Волинського державного училища культури і мистецтв “Подолання корупції в Україні”.

Під час Всеукраїнського тижня правових знань на Волині заступником начальника головного управління юстиції Сергієм Мишлеником буде проведено 02 жовтня з 12 до 13 години пряму телефону “гарячу лінію” з метою надання громадянам юридичних консультацій.

Всеукраїнський тиждень правових знань “Подолання корупції в судовій системі”, без сумніву, сприятиме підвищенню рівня правової культури широкого кола громадськості Волині.напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Реєстрація друкованих ЗМІ
Реєстація НПА
Легалізація громадських формувань
Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Державна реєстрація прав на нерухоме майно
Експертне забезпечення правосуддя
ГОЛОВНА      КОНТАКТИ      ЛУЦЬК      ВОЛИНЬ      АРХІВ НОВИН
©2015, JUST.VOLYN.NET &