структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 0-800-507-309
Працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00, в суботу – з 8:00 до 19:00, неділя та святкові дні – вихідні.
Дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні, з мобільних телефонів – платні.
Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»
Відомості про представників Волинської області

До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Начальник Головного територіального управління юстиції
у Волинській областіГоловне територіальне управління юстиції
у Волинській області

Наша адреса:
Україна, 43001, місто Луцьк,
вул. Володимирська, 1.
Телефон/факс: (0332) 78-47-90
Електронна пошта: info@vl.minjust.gov.ua

Графік роботи:
Понеділок - четвер з 9.00 до 18.00 год.
П'ятниця з 9.00 до 16.45 год.
Обід: з 13.00 до 13.45 год.
Вихідні дні - субота, неділя.


Новини
25 лютого 2015 року
Сьогодні відбулася зустріч в. о. начальника головного територіального управління юстиції у Волинській області Федора Бендюженка з громадськістю та читачами обласної наукової бібліотеки ім. Олени Пчілки, де працюють виїзна громадська приймальня головного територіального управління юстиції в області та створений при ній Центр з надання дистанційної правової допомоги жителям малих громад Волині через мережу районних центральних бібліотек за допомогою скайп-зв'язку.
далі
24 лютого 2015 року
16 лютого 2015 року представник реєстраційної служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області спільно з управлінням державної міграційної служби у Волинській області та головним управлінням Держземагентства у Волинській області під головуванням керівника обласної державної адміністрації взяла участь в нараді у місті Нововолинськ щодо стану надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг у відеоселекторному режимі.
далі
19 лютого 2015 року
Сьогодні, у приміщенні прес-клубу обласної ради об 15:00 відбулася прес-конференція для представників друкованих та електронних ЗМІ Волині.
далі
19 лютого 2015 року
18 лютого 2015 року в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Федір Бендюженко та в. о. директора Департаменту реєстрації бізнесу Державної реєстраційної служби України Дмитро Зеленецький ознайомилися з роботою реєстраційних служб Луцького районного та міського управлінь юстиції.
далі
19 лютого 2015 року
Заступник начальника управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Волинській області Анатолій Клехо 18 лютого 2015 року, відповідно до графіку виїзного прийому громадян за місцем їх проживання та роботи, у приміщенні Горохівського районного управління юстиції провів прийом жителів цього району. До керівника звернулися громадяни, яких цікавили питання виконання рішень суду, зокрема щодо поновлення на роботі.
далі
18 лютого 2015 року
До уваги ЗМІ!
19 лютого 2015 року об 15.00 годині у приміщенні прес-клубу Волинської обласної ради (Київський майдан, 9, м. Луцьк), відбудеться прес-конференція за участю народного депутата України Дроздика Олександра Валерійовича, в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Бендюженка Федора Володимировича та виконуючого обов'язки директора Департаменту реєстрації бізнесу Державної реєстраційної служби України Зеленецького Дмитра Олексійовича на тему: “Реформування системи органів юстиції”.
Контактні особи: Герасимик, Миселюк 78-46-61

17 лютого 2015 року
Сьогодні виконуючий обов'язки начальника головного територіального управління в області Федір Бендюженко разом з виконуючим обов'язки директора Департаменту реєстрації бізнесу Державної реєстраційної служби України Дмитром Зеленецьким взяли участь у програмі “Тема дня” на телеканалі “Нова Волинь”. Гості розповіли про ініційовані Мін'юстом реформи системи органів юстиції, питання нової кадрової політики тощо. Також було окреслено коло питань, які стосуються новел законодавства щодо реєстрації бізнесу та якісного надання адміністративних послуг у сфері реєстрації.

14 лютого 2015 року
Перший заступник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Федір Володимирович Бендюженко, який відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 08.02.2015 №219/к виконує обов`язки начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області, 11 лютого 2015 року провів оперативну нараду з керівниками міських, міськрайонних та районних управлінь юстиції, а також їх структурних структурних підрозділів з питань оптимізації органів системи юстиції.
далі
13 лютого 2015 року
Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 08.02.2015 № 219/к з 10 лютого 2015 року на посаду першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області призначено БЕНДЮЖЕНКА Федора Володимировича, у порядку переведення з Державної виконавчої служби України, як такого, що успішно пройшов стажування.
Виконання обов`язків начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області покладено на Бендюженка Ф.В., першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

12 лютого 2015 року
Міністерство юстиції України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців
далі
11 лютого 2015 року
До уваги адвокатів!
Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Волинській області області, а також всіма районними, міськими, міськрайонними, управліннями юстиції до 16 березня 2015 року.
далі
04 лютого 2015 року
ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ КОМПЛЕКСНИХ ПЕРЕВІРОК ОРГАНІЗАЦІЇ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИВАТНИХ НОТАРІУСІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2015 РІК
відкрити документ
04 лютого 2015 року
ЗАТВЕРДЖЕНО ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВИХ КОМПЛЕКСНИХ ПЕРЕВІРОК ОРГАНІЗАЦІЇ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНИХ НОТАРІАЛЬНИХ УСТАНОВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 2015 РІК
відкрити документ
30 січня 2015 рок
29 січня 2015 року у приміщенні Волинської обласної державної адміністрації начальник реєстраційної служби Головного управління юстиції у Волинській області Кратік Антоніна Семенівна, взяла участь у навчанні керівників сільськогосподарських підприємств та голів фермерських господарств Волині.
далі
26 січня 2015 року
Сектор з питань банкрутства інформує!
Відповідно до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та Порядку контролю за діяльністю арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 27.06.2013 № 1284/5, зареєстрованого Міністерством юстиції України 03.07.2013 за № 1113/23645, наказом Міністерства юстиції України від 14.01.2015 № 12/7 “Про затвердження Плану перевірок діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) на I квартал 2015 року” затверджено план перевірок арбітражних керуючих на I квартал 2015 року. Згідно вказаного плану, сектором з питань банкрутства, буде перевірено дяльність арбітражних керуючих:
- Ліпича Анатолія Микитовича (свідоцтво № 311 від 28.02.2013);
- Люлько Сергія Петровича (свідоцтво № 259 від 17.04.2013).

26 січня 2015 рок
В управлінні ДПтС України у Волинській області відбулося розширене засідання колегії за підсумками оперативно-службової та виробничо-господарської діяльності
далі
17 січня 2015 року
Увага! Змінено реквізити рахунків для зарахування коштів за одержання інформації (витяг, виписка, довідка) з державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України та Державна реєстраційна служба України
далі
16 січня 2015 року
До уваги керівників органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій Волинської області
Відповідно до пункту 15 Загального положення про юридичну службу міністерств, іншого центрального органу виконавчої влади, державного підприємства, установи, організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року № 1040, орган виконавчої влади, підприємство забезпечують подання Мін’юсту та його територіальним органам у встановлені ними строки інформації про наявність в їх структурі юридичної служби, її вид, склад працівників, їх фаховий та освітній рівень, потребу в юридичних кадрах.
далі
16 січня 2015 року
Із 1 липня 2015 року безоплатна вторинна правова допомога буде надаватися усім, хто має на неї право за законом, у тому числі у цивільних та адміністративних справах.
далі
15 січня 2015 року
Сектор з питань банкрутства інформує!
Протягом грудня 2014 припинено та розпочато ряд проваджень у справах про банкрутство
далі
05 січня 2015 року
Наказом Головного управління юстиції у Волинській області № 118/6 від 30.12.2014 “Про проведення перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів” затверджено План – графік проведення безвиїзних та виїзних перевірок щодо дотримання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів органами виконавчої влади, а також іншими органами, нормативно-правові акти яких, відповідно до законодавства, підлягають державній реєстрації у Головному управлінні юстиції у Волинській області на 2015 рік.
далі

напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Реєстрація друкованих ЗМІ
Реєстація НПА
Легалізація громадських формувань
Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Державна реєстрація прав на нерухоме майно
Експертне забезпечення правосуддя
Home      Контакти      Луцьк      Волинь      Архів новин
©2008-2015, ГТУЮ у Волинській області
Заглушка just.volyn.net