структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 0-800-507-309
Працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00, в суботу – з 8:00 до 19:00, неділя та святкові дні – вихідні.
Дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні, з мобільних телефонів – платні.
Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»
Відомості про представників Волинської області

До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
04 червня 2014 року

03 червня о 14.00.у приміщенні обласної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки Волинською обласною організацією Спілки юристів України (член Благодійної організації “Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги”) спільно з обласною бібліотекою та головним управлінням юстиції було проведено прес-конференцію, присвячену презентації результатів проекту з “Створення всеукраїнського інформаційно-сервісного порталу безоплатної правової допомоги” – Pravoonline.

Це спеціалізований портал, створений для поширення правових знань, розвитку правових практик,сприяння діяльності державних і недержавних організацій, які надають правову допомогу представникам вразливих верств населення.

На сайті можна знайти інформацію про організації, які безоплатно надають: первинну правову допомогу (правові консультації та інформація); вторинну правову допомогу (представництво інтересів у суді та захист від обвинувачення).

Крім того, на порталі розміщено інформацію щодо захисту прав громадян. Висвітлено такі важливі теми як соціальне забезпечення, захист права власності, сімейне та спадкове право тощо.

Учасників прес-конференції проінформовано про діяльність виїзної громадської приймальні головного управління юстиції в області та Центру з надання дистанційної правової допомоги жителям віддалених сіл та міст Волинської області в режимі он-лайн, створеного при цій приймальні. З інформацією з цих питань та співпраці виступили голова Волинської обласної організації Спілки юристів України Віталій Єлов, директор обласної наукової бібліотеки Людмила Стасюк та головний спеціаліст з правової освіти головного управління юстиції в області Микола Герасимик. Вони дали відповіді на поставленні питання.

– Впровадження цього проекту, – за твердженням організаторів заходу, – дасть змогу долучитися до нього широкому колу осіб, які потребують правової допомоги та громадським приймальням, до яких звертаються громадяни за захистом своїх прав.напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Реєстрація друкованих ЗМІ
Реєстація НПА
Легалізація громадських формувань
Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Державна реєстрація прав на нерухоме майно
Експертне забезпечення правосуддя
ГОЛОВНА      КОНТАКТИ      ЛУЦЬК      ВОЛИНЬ      АРХІВ НОВИН
©2015, JUST.VOLYN.NET &