структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 0-800-507-309
Працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00, в суботу – з 8:00 до 19:00, неділя та святкові дні – вихідні.
Дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні, з мобільних телефонів – платні.
Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»
Відомості про представників Волинської області

До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
09 квітня 2014 року

Сьогодні об 10 годині у приміщенні ДРАЦСу Головного управління юстиції у Волинській області (м. Луцьк, пр Соборності, 18) відбулася нарада управління державної виконавчої служби головного управлінь юстиції в області.

На порядок денний наради було винесено п'ять питань. Зокрема, з інформацією по першому, “Обговорення оперативних показників роботи територіальних органів ДВС Волинської області за І квартал 2014 року” виступив заступник начальника управління державної виконавчої служби головного управління юстиції в області Анатолій Клехо.

Про “Забезпечення стягнення виконавчого збору” присутнім доповіла головний спеціаліст відділ організації та контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Лілія Крупіна.

З інформацією щодо третього питання порядку денного, “Розгляд питання, що стосуються солідарного обов'язку боржників за виконавчим документом”, виступила головний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень управління державної виконавчої служби Тетяна Франчук

Головний спеціаліст відділу кадрової роботи та державної служби Головного управління юстиції у Волинській області Оксана Мартинюк ознайомила присутніх з основними засадами антикорупційного законодавства, зокрема Законів України “Про запобігання і протидії корупції, “Про державну службу”, Постанови КМУ “Питання запобігання та виявлення корупції, дотримання етикету поведінки державного службовця”, а також організацією роботи начальників відділів ДВС територіальних упрвлінь юстиції Волинської області з питань запобігання корупційним проявам серед державних виконавців.

Про порядок організації розгляду звернень громадян; стан розгляду звернень та прийом громадян, зхвернень і запитів народних депутатів України органами юстиції області за І квартал 2014 року у порівняні з аналогічним періодом минулого року проінформувала присутніх на нараді начальник відділу організаційного забезпечення, документування, контролю та звернень громадян Головного управління юстиції у Волинській області Вікторія Філіпчук.

У обговорені вищезазначених питань взяли участь керівники відділів державної виконавчої служби районних, міських та міськрайонних управлінь юстиції Волинської області.напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Реєстрація друкованих ЗМІ
Реєстація НПА
Легалізація громадських формувань
Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Державна реєстрація прав на нерухоме майно
Експертне забезпечення правосуддя
ГОЛОВНА      КОНТАКТИ      ЛУЦЬК      ВОЛИНЬ      АРХІВ НОВИН
©2015, JUST.VOLYN.NET &