структура управління
Установи та організації юстиції
Про управління
Інформація управління
Доступ до публічної інформації
Запобігання проявам корупції
Реєстри
Урядова «гаряча лінія»
Телефон: 0-800-507-309
Працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 21:00, в суботу – з 8:00 до 19:00, неділя та святкові дні – вихідні.
Дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні, з мобільних телефонів – платні.
Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації»
Відомості про представників Волинської області

До відома громадян, які переселяються з АРК, м. Севастополь, Луганської та Донецької області в інші регіони України!
ЦППKПЮ
Інформація
28 січня 2014 року

На базі тренінгового центру Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки проведено обласний семінар працівників центральних районних, міських бібліотек, відповідальних за роботу пунктів доступу до правової інформації на тему: «Організація дистанційної безоплатної первинної правової допомоги для жителів віддалених громад Волинської області з використанням новітніх інформаційних технологій».

У роботі семінару взяв участь і виступив головний спеціаліст сектору реєстрації нормативно-правових актів, правоосвітньої діяльності та систематизації законодавства Головного управління юстиції у Волинській області Микола Герасимик. Він ознайомив присутніх з досвідом роботи виїзної громадської приймальні головного управління юстиції області при науковій бібліотеці з надання безоплатної первинної правової допомоги на базі якої, тепер, надаватиметься й дистанційне консультування жителів віддалених громад через тренінговий центр програми «Бібліоміст». Для цього будуть використовуватися новітні інформаційні технології та техніка (комп’ютери, сканери, засоби скайп-зв’язку) бібліотек у районах та містах Волині.

Зауважимо, що Центр з надання дистанційної допомоги буде діяти як підрозділ виїзної громадської приймальні, а бібліотеки в районах і містах будуть доводити до населеня графік дистанційного прийому в режимі он-лайн, їх тематику. Скайп-сеанси прийому громадян будуть проводитися раз на тиждень з 15 до 18 години. Перший прийом громадян відбудеться 11 лютого 2014 року.

Нагадаємо, що це масштабна правозахисна ініціатива на Волині реалізовується обласною організацією Спілки юристів України у рамках запровадження у восьми регіонах України благодійною організацією «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» за участю юридичних відомств, фахівців у галузі права, а також на виконання рекомендацій обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення від 12 грудня 2013 року «Про створення Центру з надання дистанційної безоплатної первинної правової допомоги жителям малих громад».напрямки діяльності
Нотаріат
Фінансовий моніторинг
юридичних послуг
Кадрова робота
та державна служба
Реєстрація друкованих ЗМІ
Реєстація НПА
Легалізація громадських формувань
Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців
Систематизація законодавства
Правова робота
Правова освіта
Виконання судових рішень
Робота із зверненнями громадян
Організаційне забезпечення, документування та контроль
Державна реєстрація актів цивільного стану
Сектор з питань банкрутства
Державна реєстрація прав на нерухоме майно
Експертне забезпечення правосуддя
ГОЛОВНА      КОНТАКТИ      ЛУЦЬК      ВОЛИНЬ      АРХІВ НОВИН
©2015, JUST.VOLYN.NET &